• Pamiętamy………
        • Pamiętamy………

          Pamiętamy – Światowy Dzień Sybiraka i 82. rocznica agresji Związku Radzieckiego na Polskę.

          „…Z miast kresowych, wschodnich osad i wsi,

          Z rezydencji, białych dworków i chat.

          Myśmy wciąż do niepodległej szli,

          Szli z uporem, ponad dwieście lat … ‘’


          W tym roku dzień 17 września obchodzony jest jako 82. rocznica sowieckiej agresji na Polskę jak również Dzień Sybiraka dla uczczenia pamięci polskich ofiar i męczeństwa doznanego z rąk oprawców państwa sowieckiego.

          Uczniowie naszej szkoły wraz z dyrektor Panią Danutą Zarębą, z wychowawcami i Samorządem Uczniowskim również uczestniczyli w miejskich uroczystościach, które odbyły się pod Pomnikiem Sybiraków przy kościele pw. św. Marcina w Piławie Górnej. Uczestniczyły w nich władze miejskie z Burmistrzem Piławy Górnej Krzysztofem Chudykiem, delegacje organizacji kombatanckich, mieszkańcy, harcerze, lokalne zespoły artystyczne oraz Sekretarz Generalny Związku Sybiraków i prezes wrocławskiej filii Eugeniusz Kuszka.

          Zebrani wysłuchali poruszającego przemówienia radnego Rady Miejskiej Piławy Górnej Arnolda Kordasiewicza oraz przybyłe delegacje złożyły wieńce i zapaliły znicze.

          Przygotowując się do udziału w obchodach tej tragicznej rocznicy uczniowie naszej szkoły podczas lekcji języka polskiego i historii zostali zapoznani z wydarzeniami sprzed 82 lat dotyczącymi strasznych wydarzeń i napaści ZSRR na Polskę.

          Marta Skowrońska-Sowa

      • Wizyta pań policjantek w szkole
        • Wizyta pań policjantek w szkole

          W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci klas najmłodszych poznają drogę do szkoły wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic.

          W ramach edukacji w tym kierunku, 22 września 2021 roku odwiedziły nas sierżant sztabowy Jolanta Pankowska oraz młodszy aspirant Ewelina Gruna z Dzierżoniowa. Panie policjantki spotkały się z uczniami klas pierwszych, drugich i trzecich.   Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Panie rozmawiały z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, a w szczególności  omówiły zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Przypomniały również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu i tornistrze.       

          Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wśród dzieci opowiadania o codziennej pracy Policji. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań.  Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

          Grażyna Motyka

           

      • Sprzątanie Świata Polska 2021
        • Sprzątanie Świata Polska 2021

          17 września 2021 już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiło do akcji „Sprzątanie Świata - Polska”, w ramach polskiej edycji międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska ,,Clean up the World’’.
          Myślę, więc nie śmiecę”- pod takim hasłem przebiegała tegoroczna ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata -Polska 2021, która jest organizowana nieprzerwanie od 1994r. zawsze w trzeci weekend września.
          Jest to jedno z wielu działań ekologicznych mających na celu zjednoczenie Polaków na rzecz dbania o nasz kraj oraz planetę Ziemię.
          Głównym celem akcji było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. To także zachęta do działań na rzecz ochrony środowiska oraz poszanowania zasobów naturalnych i racjonalnej gospodarki odpadami.
          W czwartek w naszej szkole w czasie godzin wychowawczych odbyły się lekcje ekologii, które miały na celu pokazać uczniom, że rozwiązaniem problemu zaśmieconego środowiska nie jest tylko coroczna zbiórka śmieci, lecz głównie zmiana nawyków w codziennym życiu, unikanie tworzenia odpadów oraz odpowiednie gospodarowanie nimi.
          W piątek 17 września uczniowie naszej szkoły, zaopatrzeni w worki na zbiórkę śmieci i jednorazowe rękawice, przestrzegając zasad bezpieczeństwa , już po raz kolejny uczestniczyli w wielkim finale akcji „Sprzątanie świata”. Akcję rozpoczęto pogadanką na temat zasad bezpieczeństwa oraz głównych celów akcji. Wszystkie klasy pozytywnie zmotywowane szczytnym celem, wyruszyły na wyznaczone tereny, które solidnie posprzątano. Akcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie, a efekty pracy wszystkich uczniów były zadowalające.

          Joanna Filipek

      • Narodowe Czytanie 2021
        • Narodowe Czytanie 2021

          Dnia 3 września uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w dziesiątej odsłonie Narodowego Czytania- akcji pod patronatem Pary Prezydenckiej.

          Lekturą wybraną na rok 2021 została „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Na chwilę mogliśmy przenieść się do mieszkania w jednej z lwowskich kamienic, której właścicielką była pani Aniela Dulska. Wybrane fragmenty utworu czytane były podczas lekcji języka polskiego i w Bibliotece Publicznej w Piławie Górnej.

          Celem akcji Narodowe Czytanie jest upowszechnianie czytelnictwa oraz promocja słynnych dzieł literatury polskiej.

          Cieszy nas ogromnie postawa czytelnicza naszych uczniów. Dziękujemy, że byliście tego dnia z nami.

          Mariola Jabłońska

          Donata Wajda

          Justyna Mateja-Pawlikowska

          Marta Skowrońska-Sowa


           

      • Zabrzmiał pierwszy dzwonek ….
        • Zabrzmiał pierwszy dzwonek ….

           

          1 września w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2021/2022.

          Jeszcze w reżimie sanitarnym uroczystość powitania przez panią dyrektor Danutę Zarębę uczniów dwóch klas I odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piławie Górnej.

          Podczas uroczystości powitania pierwszoklasistów udział wzięli: burmistrz Piławy Górnej Krzysztof Chudyk, zastępca burmistrza Marta Sochacka – Pelczar, przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Madejski, sekretarz Małgorzata Drebot oraz ksiądz proboszcz Krzysztof Cora.

          Pani dyrektor Danuta Zaręba życzyła pierwszoklasistom wspaniałej przygody z nauką, sympatycznych kolegów i koleżanek oraz aby nauka stała się dla wszystkich fascynującą przygodą a starsi koledzy otoczyli was przyjaźnią i opieką.

          Uczniowie klas II – VIII spotkali się ze swoimi wychowawcami w swoich klasach.

          Po tych spotkaniach klasowych uroczyście została otwarta nowa pracownia informatyczna wyposażona w nowoczesny sprzęt komputerowy – 16 laptopów wraz z szafą do ich przechowywania będący nagrodą główną dla uczniów biorących udział w Konkursie ,, Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie’’. Przecięcia wstęgi dokonali burmistrz Piławy Górnej Krzysztof Chudyk wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Dariuszem Madejskim. Uczniowie stworzyli pracę pod kierunkiem nauczycieli: Haliny Pióry, Krystiana Bieleckiego i Anny Passis, która została przez Kapitułę Konkursu nagrodzona nagrodą główną.

          Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyli również w uroczystości upamiętnienia 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej, która miała miejsce pod pomnikiem ofiar II wojny światowej na placu Piastów Śląskich.

          Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, aby każdy dzień tego roku szkolnego był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.

          Rodzicom i opiekunom życzymy dobrej współpracy z dyrektorami, nauczycielami i wychowawcami – niech to współdziałanie zaowocuje sukcesami naszych uczniów i przyniesie wiele powodów do dumy i zadowolenia.

           

          Marta Skowrońska-Sowa

      • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021-2022
        • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021-2022

          Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022

          Czas wakacji zbliża się ku końcowi, więc przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022. Ze względu na trwającą pandemię 1 września uczniowie klas 2-8 spotkają sięz wychowawcami w przydzielonych gabinetach zgodnie z poniższym harmonogramem. Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk przy wejściu do budynku, maseczki).

          Uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego do Miejskiego Ośrodka Kultury w Piławie Górnej na godzinę 9:00. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego (maseczki i dezynfekcja rąk przy wejściu na salę). Po inauguracji zapraszamy na spotkanie z wychowawcami klas do szkoły podstawowej do budynku B: uczniów klasy 1a do sali 4, a uczniów klasy 1b do sali 11. Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny.

           

          Harmonogram rozpoczęcia Roku Szkolnego 2021-2022

      • Wyprawka klas I
        • Wyprawka klas I

          Przybory i materiały
          W piórniku                   

          - miękki ołówek – 2 szt., kredki ołówkowe, gumka, nożyczki o zaokrąglonej końcówce, klej
          w sztyfcie, temperówka

          W szafce
          - blok rysunkowy, techniczny-białe kartki
          - blok techniczny, rysunkowy-kolorowe kartki
          - kredki świecowe, mazaki, farby plakatowe  lub akwarelowe, trzy pędzle (gruby, średni, cienki), plastelina, kubek plastikowy na wodę- podpisany, podkładka do malowania- podpisana, wycinanki, papierowa teczka na gumkę- podpisana
          Zeszyty:
          • zeszyt informacyjny – od pierwszego dnia nauki (16 kartkowy w kratkę)
          • zeszyt do j. polskiego (16 kartkowy w linie),
          • zeszyt do matematyki (16 kartkowy w kratkę).
          Strój gimnastyczny:
          - biała koszulka, krótkie spodenki w worku z materiału, dres na chłodniejsze dni na zajęcia na boisku, obuwie zmienne z białą podeszwą,
          - worek  z materiału na obuwie zmienne (podpisany).
          Wszystkie przybory muszą być podpisane.
           

          Wychowawcy klas pierwszych

      • Znamy laureatów konkursu „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”
        • Znamy laureatów konkursu „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”

          Znamy laureatów konkursu „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”, organizowanego przez Państwowy Instytut Badawczy #NASK we współpracy z Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. 100 zespołów uczniowskich z całej Polski wygrało dla swoich szkół mobilne pracownie komputerowe.

          Ideą konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat Funduszy Norweskich i EOG oraz ich wkładu w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski. To także szansa dla dzieci i młodzieży na zdobywanie i podnoszenie kompetencji cyfrowych.

          Kapituła Konkursowa miała niełatwe zadanie, gdyż poziom prac, które zgłoszono, był bardzo wysoki, a ich liczba - w sumie 2389.

          Z wielką przyjemnością informujemy, że dzięki ogromnej pracy, umiejętnością graniczącą z pasją, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Piławie Górnej stworzyły pracę, która została nagrodzona przez Kapitułę Konkursową (nagrodą główna – 16 laptopów oraz szafa do ich przechowywania).

          Przygotowanie efektu końcowego składało się z kliku różnych etapów:

          -dzieci dzięki pomocy nauczycieli musiały wykazać się znajomością historii i geografii państw (Norwegia, Islandia);

          -przygotować i stworzyć innowacyjne i kreatywne prace plastyczne wykonane technikami malarskimi (nakładanie szpachlą malarską na płótno farby akrylowej, pastelami olejnymi, farbą olejną itd.)

          - później przełożyć to na techniką cyfrową.

          Informacja o rozstrzygnięciu konkursu oraz lista zwycięskich drużyn znajduje się na stronie www.otymsiewie.pl.

           

          Lista osób biorąca udział w projekcie

          „UNITED”

          1. Dominika Maliszewska
          2. Bartłomiej Juraszek
          3. Daria Miętus
          4. Oliwia Kowalczyk
          5. Karolina Drabik
          6. Piotr Mularczyk
          7. Daniel Śmidoda
          8. Bartosz Sienkiewicz
          9. Zuzanna Gorzelska

          Gratulacje      

          Opiekunowie

          Krystian Bielecki
          Anna Passis
          Halina Pióra

      • List Ministra Edukacji i Nauki
        • List Ministra Edukacji i Nauki

          Warszawa, 24 czerwca 2021 r.

          Szanowni Państwo,

          Dyrektorzy i Nauczyciele,

          Drodzy Uczniowie i Rodzice,

          dobiegają końca zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2020/2021. Nauczyciele i uczniowie wkrótce rozpoczną długo wyczekiwany czas letniego wypoczynku.

          Za nami niezwykle trudne i pod wieloma względami nietypowe miesiące pracy. Wysokie statystyki zachorowań i niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa sprawiły, że przez większość roku szkolnego młodzi ludzie uczyli się w sposób zdalny. Byli pozbawieni bezpośredniego kontaktu ze swoimi nauczycielami, wychowawcami oraz rówieśnikami.

          Wiemy, że ze skutkami zdalnej edukacji będziemy mierzyć się w kolejnych latach. Jesteśmy świadomi zarówno mniejszej efektywności procesu kształcenia na odległość, jak również jego negatywnego wpływu na kondycję fizyczną i psychiczną dzieci i młodzieży. Dlatego też przygotowaliśmy kompleksowy program wsparcia uczniów po długotrwałym okresie nauki zdalnej i przeznaczyliśmy na jego realizację dodatkowe środki finansowe.

          Wiosną przeciw COVID-19 zaszczepiła się większość nauczycieli. Na początku czerwca ruszyła rejestracja na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Po zakończeniu wakacji szczepienia będą mogły być realizowane także na terenie placówek oświatowych. Szczegółowe informacje w tej sprawie będziemy przekazywać do szkół w okresie wakacyjnym.

          Mamy nadzieję, że dzięki postępującej akcji szczepień uda nam się w przyszłości uniknąć ponownego zamknięcia szkół i placówek oraz przenoszenia edukacji na tryb zdalny. Okres kształcenia na odległość pokazał dobitnie, że bezpośredniego kontaktu ucznia z nauczycielem nie zastąpią nawet najnowocześniejsze technologie.

          Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim dyrektorom szkół i nauczycielom za całoroczną pracę, trud oraz zaangażowanie. Dziękuję, że w tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich uczniów, oferowali pomoc i wsparcie w najróżniejszych sytuacjach. Życzę Państwu przede wszystkim spokoju i wytchnienia od codziennych obowiązków.

          Gratuluję uczniom sukcesów w nauce i innych dziedzinach szkolnej aktywności. Mijający rok był dla Was prawdziwą próbą charakteru. Wszyscy mierzyliście się z wyzwaniami zdalnej nauki. Jestem przekonany, że praca, którą włożyliście w swoją edukację, wyda w przyszłości wspaniałe owoce. Życzę Wam, aby wakacje były czasem poznawania i odkrywania nowych miejsc, a także zawierania trwałych przyjaźni i znajomości.

          Serdecznie pozdrawiam również społeczność szkół polskich i polonijnych na całym świecie. Dziękuję nauczycielom i wychowawcom za podtrzymywanie oraz pielęgnowanie polskości wśród młodych Polaków dorastających poza granicami kraju. Słowa wdzięczności kieruję także do uczniów, dziękując za trud doskonalenia języka polskiego i zdobywania wiedzy o Polsce.

           

          Wszystkim życzę spokojnych i bezpiecznych wakacji!

           

          Z wyrazami szacunku

          Przemysław Czarnek

          Minister Edukacji i Nauki

           

           

      • Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
        • Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

          ,, Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski’’

          Benjamin Franklin

          Mijający rok szkolny 2020/2021 był dla nas wszystkich szczególnie trudny ze względu na panującą pandemię koronawirusa SARS – Cov- 2. Musieliśmy zmienić swój dotychczasowy porządek dnia, przyzwyczajenia i nauczyć się żyć i funkcjonować w całkiem dla nas nieznanej i trudnej do zaakceptowania rzeczywistości, ograniczając wszelkie kontakty społeczne do minimum.

          Wprowadzane przez Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Edukacji i Nauki obostrzenia szczególnie dotknęły i były bardzo bolesne i trudne dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

          Ale po roku ciężkiej i wytężonej pracy nadszedł oczekiwany dzień zakończenia zajęć szkolnych i podsumowania efektów całorocznej nauki.

          W naszej szkole w dniu 25 czerwca 2021r. wszyscy uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami aby otrzymać promocyjne świadectwa szkolne, natomiast uczniowie za szczególne wyniki edukacyjne i osiągnięcia sportowe i artystyczne otrzymali nagrody Burmistrza Piławy Górnej.

          Gratulujemy wszystkim uczniom wyników na świadectwach szkolnych, sukcesów zdobytych w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz wspaniałych osiągnięć artystycznych.

          Zakończenie roku szkolnego to również doskonała okazja, aby podziękować wszystkim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom, pracownikom administracji.

      • „Jestem bezpieczny w powiecie dzierżoniowskim”
        • „Jestem bezpieczny w powiecie dzierżoniowskim”

          Rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, pt. „Jestem bezpieczny w powiecie dzierżoniowskim”.

          Konkurs miał na celu rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań, istniejących zagrożeń oraz pogłębianie znajomości zasad zapewniających bezpieczeństwo każdemu człowiekowi.

          Uczestnicy mieli za zadanie namalować na kartce A-3 lub A-4 z bloku technicznego dowolną techniką malarską np. farbami akrylowymi, plakatowymi, olejnymi lub pastelami pracę plastyczną zatytułowaną ,,Jestem bezpieczny w powiecie dzierżoniowskim” uwzględniając bezpieczeństwo drogowe, pożarowe, energetyczne, gazowe, bezpiecznych zabaw na wolnym powietrzu, udzielania pierwszej pomocy, promowania bezpiecznego stylu życia.

          Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły, wszystkie prace były piękne, jednak nie wszyscy zakwalifikowali się do etapu powiatowego.

          20 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, a 2 czerwca wręczono nagrody laureatom konkursu:

          1 miejsce (etap powiatowy) zajął Bartosz Świat z kl. 7c

          2 miejsce (etap powiatowy) zajęła Daria Załoga z kl. 6c

          Na stronie internetowej szkoły można podziwiać nagrodzone i nadesłane prace uczniów.

          Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

          Szkolni koordynatorzy konkursu: A. Passis, M. Błażkowska

      • „Bezpieczne Wakacje 2021”
        • „Bezpieczne Wakacje 2021”

          15 czerwca 2021r. funkcjonariusz z Posterunku Policji w Piławie Górnej uczestniczył w spotkaniu z dziećmi Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego,  związanym z realizacją programu wychowawczo-profilaktycznego „Bezpieczne Wakacje”.

          W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2021” dzielnicowy z Posterunku Policji w Piławie Górnej spotkał się z uczniami naszej szkoły podstawowej. Funkcjonariusz przypominał dzieciom o zasadach bezpieczeństwa podczas kąpieli, wycieczek pieszych, górskich oraz o właściwej postawie w kontaktach z osobami obcymi. Na uwadze miał przestrzeganie uczniów przed zawieraniem znajomości i przyjaźni przez Internet, jak i w bezpośrednim kontakcie, wchodzenia tzw. grupy rówieśnicze. Szczególną uwagę zwracał na zagrożenia, jakie mogą ich spotkać w okresie rozluźnienia, w czasie beztroskich zabaw, kontaktów rówieśniczych. Młodszych uczniów uwrażliwił, by bawili się pod opieką dorosłych i w razie zagrożenia szukali u nich pomocy. Podczas rozmów przypominał także telefony alarmowe oraz schemat prawidłowej reakcji w sytuacji, gdy inna osoba potrzebuje pomocy. Nie brakowało także cennych informacji o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Przybliżona była  problematyka związana z zażywaniem substancji odurzających. Profilaktyczna pogadanka miała na celu propagowanie wzorowych zachowań podczas trwającego okresu wakacyjnego. Na koniec policjant rozdał elementy odblaskowe i ulotki zawierającej zasady udzielania pierwszej pomocy.

          Starsi uczniowie klas IV-VIII obejrzeli film profilaktyczny przygotowany przez naszego policjanta pt. „Bezpieczne Wakacje” na godzinie wychowawczej.

          Życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

      • "Śniadania na trawie"
        • "Śniadania na trawie"

          Wspaniała pogoda i już prawie wakacyjne nastroje były znakomitą okazją do organizacji "Śniadania na trawie". We wtorek uczniowie wszystkich klas spotkali się na pikniku na terenach zielonych szkoły. Był pyszny posiłek, gry i zabawy, a co najważniejsze, tak potrzebna po powrocie do szkoły reintegracja klas. Kolejne "Śniadanie na trawie" z pewnością znajdzie się w kalendarzu na przyszły rok szkolny.

      • Ankieta
        • Ankieta

          Szanowni Państwo,w imieniu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Piławie Górnej prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety i quizu. Mają na celu poznanie w jakim stopniu mieszkańcy Piławy Górnej znają postać patrona naszej szkoły.

          Dziękujemy.

          Link do ankiety: https://forms.gle/awqGecFyybZZ1VVE9

      • WIELKIE GŁOSOWANIE W SZKOLE W PIŁAWIE GÓRNEJ ROZPOCZĘTE!
        • WIELKIE GŁOSOWANIE W SZKOLE W PIŁAWIE GÓRNEJ ROZPOCZĘTE!

          Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele naszej szkoły.
           

          W kwietniu zgłosiliśmy szkołę do Ogólnopolskiego Konkursu pod hasłem: Podwórko NIVEA, której celem jest wygranie nowoczesnego i bezpiecznego miejsca do zabaw.
          Zwracamy się do Was Drodzy Rodzice i Uczniowie każdej klasy z ogromną prośbą, o oddawanie głosów na szkołę w Piławie Górnej. 24 maja rozpoczęło się wielkie liczenie głosów. Wystarczy wejść na stronę: www.podwórko.nivea, zarejestrować się, odczekać na kod aktywacyjny, odszukać szkołę i każdego dnia głosować. Pamiętajcie, że każdy z Was może oddać jeden głos dziennie. Zachęćcie do głosowania swoich znajomych, przyjaciół i całą rodzinę. Jak każda inna szkoła, mamy szansę na piękne podwórko w naszym mieście. Niech oddawanie Waszego głosu stanie się codziennym rytuałem.
          Najmłodszym uczniom naszej szkoły bardzo zależy na nowoczesnym i radosnym placu do zabaw, o czym świadczy film przez nich przygotowany:

          https://liblink.pl/2ORhRbAPbb

          W ich imieniu zachęcamy wszystkich mieszkanców Piławy Górnej, a także przyjaciół szkoły na oddawanie głosów w tej edycji. Głosowanie potrwa do 15 lipca 2021 r. na stronie: www.podworko.nivea.pl. W przypadku trudności zarejestrowania się na stronie, zapraszamy do skorzystania z pomocy wolontariuszy z klas starszych, którzy będą dyżurować w dniach: 31.05 oraz 1 i 2.06. przy głównych i bocznych wejściach do szkół (także przy budynku B). Z pomocy wolontariuszy można skorzystać odbierajac także dziecko ze świetlicy.

          Agnieszka Brzychcy

           

  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 102959